Uslugi

Co to jest tyczenie?

Tyczenie geodezyjne ma na celu usytuowanie w terenie projektowanych budynków lub sieci uzbrojenia terenu zgodnie z dokumentacją projektową. Geodeta w sposób jednoznaczny z wymaganą precyzją wyznacza w terenie punkty charakterystyczne obiektów budowlanych.

Jakie czynności wykonuje geodeta?

  • Przed przystąpieniem do tyczenia konieczne jest opracowanie otrzymanego projektu od zleceniodawcy i przygotowanie danych do wyniesienia projektu w terenie.
  • Podczas tyczenia budynków wyznacza się osie konstrukcyjne budynku w terenie oraz przenosi się je na ławy fundamentowe.
  • W przypadku tyczenia sieci uzbrojenia terenu wyznaczane są w terenie punkty charakterystyczne danej inwestycji zgodnie z projektem za pomocą palików drewnianych oraz farby geodezyjnej.

Co otrzymuje zleceniodawca?

Zleceniodawca otrzymuje szkic tyczenia obiektu oraz wpisu w dzienniku budowy potwierdzający wytyczenie obiektu budowlanego zgodnie z projektem.

Ile trwa tyczenie?

  • Opracowanie kameralne danych do wytyczenia przedmiotowego zlecenia zajmuje kilka dni w zależności od charakteru obiektu podlegającego wytyczeniu.
  • Tyczenie budynku wykonujemy w ciągu jednego dnia natomiast sieci uzbrojenia terenu w zależności od długości planowanej inwestycji.
  • Tyczenia wykonujemy w terminie dogodnym dla zleceniodawcy.

Opinie naszych klientów

Dążymy do tego aby stale podnosić jakość naszych usług

Chciałbyś wyrazić swoją opinię na temat współpracy z nami? Prześlij do nas wiadomość na adres geodetadaleszyce@gmail.com

Profesjonalne podejscie do klienta .... Szybka sprawna i rzetelna obsługa ... Polecam ...

Grzegorz Walczak - Huta Nowa gm. Bieliny

Firma godna polecenia. Usługa wykonana bardzo profesjonalnie. Skrupulatne trzymanie się ustalonych terminów. Dobry kontakt. Precyzyjne wyznaczenie punktów w terenie.

Piotr Kosela - Cisów gm. Daleszyce

Pełen profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie. Firma godna polecenia.

Karolina Borek - Daleszyce

Solidna firma dokładna i terminowa, dobry kontakt z klientem :) Polecam.

Damian Biernacki - Psary Podłazy gm.Bodzentyn

Polecam! Bardzo profesjonalna i przyjazna obsługa. Wszystko zgodnie z ustaleniami.

Dariusz Wołczyk - Brzechów gm. Daleszyce

Jestem bardzo zadowolony z usług, pełny profesjonalizm i kultura. Serdecznie polecam.

pseudonim grzybek - Danków gm. Daleszyce

Dziękuję za profesjonalną pomoc z odnalezieniu błędu w poprzednim 10 letnim pomiarze i wytyczeniu działki. Dziękuję za doradztwo w zakresie papierologi. Z 100% pewnością polecam każdemu tą firmę, kto nie chce się martwić o dokładność i fachowość pomiarów. 

Mateusz Kowalik - Suków gm. Daleszyce

Jestem bardzo zadowolony z usługi geodezyjnej wykonanej przez Państwa Borek. Poprosiłem o pomiary w lipcu 2019. Pomiary rzeczywiste w terenie odbyly sie 20.09.19r. z udziałem stron. Decyzje o przyjeciu operatu geodezyjnego otrzymałem ze Starostwa Skarżysko Kam.17.10.19r. Prace wykonane rzetelnie, bardzo dokładnie, polecam. Nigdy nie monitowałem zawsze Pani Sylwia informowała mnie o kolejnych etapach czynności geodezyjnych. 

Marek Drapala - Występa gm. Łączna

Serdecznie polecam,pełen profesjonalizm i kompleksowość. Doprowadzenie sprawy do końca. Jestem bardzo zadowolona z pracy Państwa Geodetów,dlatego ich polecam. ;)) Dodatkowy plus,to że mogę zawsze dzwonić i pytać ;) i zawsze uzyskam pomoc :)

Klaudia Stępnik Kuśmierz - Daleszyce

Skontaktuj się z nami

masz pytania? zadzwoń do nas
Point
GEODEZJA Karol BOREK
Brzechów 56A
26-021 Daleszyce k/miasta Kielce
NIP 657-259-28-55
geodetadaleszyce@gmail.com
zobacz na mapie jak do nas dojechać

See