Uslugi

Co to jest mapa do celów projektowych?

Jest to niezbędna mapa na której projektant może nanieść usytuowanie swojego projektu budowlanego na działce inwestora. Mapa do celów projektowych przedstawia aktualną sytuację zagospodarowania jak również wysokość terenu na której prowadzona będzie inwestycja. Jest podkładem mapowym niezbędnym przy projektowaniu każdego obiektu budowlanego, począwszy od małego garażu, domu aż po wielkie inwestycje drogowe.

Jakie czynności wykonuje geodeta?

  • Aby podjąć się wykonania mapy do celów projektowych potrzebujemy od inwestora informacji takiej jak numer działki ewidencyjnej, gdzie dana działka jest położona oraz gdzie planuje położenie inwestycji wraz z określeniem lokalizacji istniejących sieci uzbrojenia terenu do których planuje się podłączyć. Po uzyskaniu tych informacji oraz przyjęciu zlecenia zgłaszamy pracę w Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej oraz pozyskujemy wszelkie materiały niezbędne do wykonania mapy.
  • Podczas opracowania mapy niezbędne jest przeprowadzenie wcześniejszego pomiaru sytuacji na gruncie oraz zaktualizowanie pozyskanej bazy danych obiektów topograficznych z Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej.
  • Następnie dokonujemy opracowania mapy i wraz z operatem pomiarowym przekazujemy dokumentację do kontroli w ODGiK.
  • Po pozytywnej kontroli, zleceniodawca-inwestor otrzymuje gotową mapę do celów projektowych.

Co otrzymuje zleceniodawca?

  • Zleceniodawca otrzymuje uwierzytelnioną (opatrzoną urzędowymi pieczątkami), mapę do celów projektowych w formie papierowej w uzgodnionej wcześniej liczbie sztuk.
  • Dodatkowo na życzenie klienta możemy przekazać mapę w wersji elektronicznej w odpowiednim formacie pliku (DXF/DWG/DGN/PDF) w zależności od potrzeb projektanta.

Ile trwa wykonanie mapy?

  • Uwierzytelnioną mapę w wersji papierowej przekazujemy po ok. 2-3 miesiącach.

Opinie naszych klientów

Dążymy do tego aby stale podnosić jakość naszych usług

Chciałbyś wyrazić swoją opinię na temat współpracy z nami? Prześlij do nas wiadomość na adres geodetadaleszyce@gmail.com

Profesjonalne podejscie do klienta .... Szybka sprawna i rzetelna obsługa ... Polecam ...

Grzegorz Walczak - Huta Nowa gm. Bieliny

Firma godna polecenia. Usługa wykonana bardzo profesjonalnie. Skrupulatne trzymanie się ustalonych terminów. Dobry kontakt. Precyzyjne wyznaczenie punktów w terenie.

Piotr Kosela - Cisów gm. Daleszyce

Pełen profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie. Firma godna polecenia.

Karolina Borek - Daleszyce

Solidna firma dokładna i terminowa, dobry kontakt z klientem :) Polecam.

Damian Biernacki - Psary Podłazy gm.Bodzentyn

Polecam! Bardzo profesjonalna i przyjazna obsługa. Wszystko zgodnie z ustaleniami.

Dariusz Wołczyk - Brzechów gm. Daleszyce

Jestem bardzo zadowolony z usług, pełny profesjonalizm i kultura. Serdecznie polecam.

pseudonim grzybek - Danków gm. Daleszyce

Dziękuję za profesjonalną pomoc z odnalezieniu błędu w poprzednim 10 letnim pomiarze i wytyczeniu działki. Dziękuję za doradztwo w zakresie papierologi. Z 100% pewnością polecam każdemu tą firmę, kto nie chce się martwić o dokładność i fachowość pomiarów. 

Mateusz Kowalik - Suków gm. Daleszyce

Jestem bardzo zadowolony z usługi geodezyjnej wykonanej przez Państwa Borek. Poprosiłem o pomiary w lipcu 2019. Pomiary rzeczywiste w terenie odbyly sie 20.09.19r. z udziałem stron. Decyzje o przyjeciu operatu geodezyjnego otrzymałem ze Starostwa Skarżysko Kam.17.10.19r. Prace wykonane rzetelnie, bardzo dokładnie, polecam. Nigdy nie monitowałem zawsze Pani Sylwia informowała mnie o kolejnych etapach czynności geodezyjnych. 

Marek Drapala - Występa gm. Łączna

Serdecznie polecam,pełen profesjonalizm i kompleksowość. Doprowadzenie sprawy do końca. Jestem bardzo zadowolona z pracy Państwa Geodetów,dlatego ich polecam. ;)) Dodatkowy plus,to że mogę zawsze dzwonić i pytać ;) i zawsze uzyskam pomoc :)

Klaudia Stępnik Kuśmierz - Daleszyce

Skontaktuj się z nami

masz pytania? zadzwoń do nas
Point
GEODEZJA Karol BOREK
Brzechów 56A
26-021 Daleszyce k/miasta Kielce
NIP 657-259-28-55
geodetadaleszyce@gmail.com
zobacz na mapie jak do nas dojechać

See