Uslugi

Co to są konsultacje prawno-geodezyjne?

Konsultacje to doradztwo prawne w połączeniu z praktyką zawodową nabytą przez lata pracy w zawodzie.

Specjalizując się w geodezji prawnej dysponujemy szeroką wiedzą z zakresu problematyki geodezyjnej, która często przeplata z przepisami z innych dziedzin, takich jak wieczysto-księgowych czy też notarialnych.

Doradzamy w kwestiach przeprowadzania procedur związanych z nieruchomościami zarówno inwestycyjnie jak również podczas przeniesienia praw własności.

Wieloletnia praktyka pozwala Nam bardzo często znaleźć rozwiązanie problemu opierając się na aktualnie obowiązujących przepisach prawa.

Chcąc oferować usługi na najwyższym poziomie i być kompetentnym w swojej dziedzinie systematycznie poszerzamy Naszą wiedzę odbywając szkolenia z zakresu wykonywanych robót jak również zmian w przepisach regulujących te czynności.

Jakie czynności wykonujemy?

W zależności jaki problem podlega konsultacjom, należy przeanalizować różne dokumenty i akty prawne.

W ramach konsultacji analizujemy zapisy ustaw, zapisy w Miejscowych Planach Zagospodarowania Przestrzennego czy też Warunkach Zabudowy, pomagamy wprowadzić zmiany w ewidencji gruntów jak również doradzamy w kwestiach problemowych dotyczących działek i ich granic.

W związku z powyższym oferujemy Klientom profesjonalne konsultacje z zakresu geodezji prawnej w bardzo szerokim rozumieniu tego słowa, gdyż problematyka również jest obszerna.

Co otrzymuje zleceniodawca?

Fachowe doradztwo prawne, wiedzę teoretyczną i praktyczną w wykonaniu danego asortymentu roboty oraz różne propozycje rozwiązania problemów nurtujących klienta zgodnie z przepisami polskiego prawa.

Jak odbywają się konsultacje i ile trwają?

Na konsultacje zapraszamy osobiście do naszego biura po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie.

Czas trwania konsultacji uzależniony jest od tematyki problemu i poświęcamy mu niezbędny czas aby jeżeli jest to możliwe, znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące klienta.

Na konsultację należy zabrać wszelkie posiadane dokumenty mogące pomóc w sprawie.

Opinie naszych klientów

Dążymy do tego aby stale podnosić jakość naszych usług

Chciałbyś wyrazić swoją opinię na temat współpracy z nami? Prześlij do nas wiadomość na adres geodetadaleszyce@gmail.com

Profesjonalne podejscie do klienta .... Szybka sprawna i rzetelna obsługa ... Polecam ...

Grzegorz Walczak - Huta Nowa gm. Bieliny

Firma godna polecenia. Usługa wykonana bardzo profesjonalnie. Skrupulatne trzymanie się ustalonych terminów. Dobry kontakt. Precyzyjne wyznaczenie punktów w terenie.

Piotr Kosela - Cisów gm. Daleszyce

Pełen profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie. Firma godna polecenia.

Karolina Borek - Daleszyce

Solidna firma dokładna i terminowa, dobry kontakt z klientem :) Polecam.

Damian Biernacki - Psary Podłazy gm.Bodzentyn

Polecam! Bardzo profesjonalna i przyjazna obsługa. Wszystko zgodnie z ustaleniami.

Dariusz Wołczyk - Brzechów gm. Daleszyce

Jestem bardzo zadowolony z usług, pełny profesjonalizm i kultura. Serdecznie polecam.

pseudonim grzybek - Danków gm. Daleszyce

Dziękuję za profesjonalną pomoc z odnalezieniu błędu w poprzednim 10 letnim pomiarze i wytyczeniu działki. Dziękuję za doradztwo w zakresie papierologi. Z 100% pewnością polecam każdemu tą firmę, kto nie chce się martwić o dokładność i fachowość pomiarów. 

Mateusz Kowalik - Suków gm. Daleszyce

Jestem bardzo zadowolony z usługi geodezyjnej wykonanej przez Państwa Borek. Poprosiłem o pomiary w lipcu 2019. Pomiary rzeczywiste w terenie odbyly sie 20.09.19r. z udziałem stron. Decyzje o przyjeciu operatu geodezyjnego otrzymałem ze Starostwa Skarżysko Kam.17.10.19r. Prace wykonane rzetelnie, bardzo dokładnie, polecam. Nigdy nie monitowałem zawsze Pani Sylwia informowała mnie o kolejnych etapach czynności geodezyjnych. 

Marek Drapala - Występa gm. Łączna

Serdecznie polecam,pełen profesjonalizm i kompleksowość. Doprowadzenie sprawy do końca. Jestem bardzo zadowolona z pracy Państwa Geodetów,dlatego ich polecam. ;)) Dodatkowy plus,to że mogę zawsze dzwonić i pytać ;) i zawsze uzyskam pomoc :)

Klaudia Stępnik Kuśmierz - Daleszyce

Skontaktuj się z nami

masz pytania? zadzwoń do nas
Point
GEODEZJA Karol BOREK
Brzechów 56A
26-021 Daleszyce k/miasta Kielce
NIP 657-259-28-55
geodetadaleszyce@gmail.com
zobacz na mapie jak do nas dojechać

See