Banner

GEODEZJA Karol BOREK to firma która w swoich założeniach myśli o Klientach oczekujących wykonania profesjonalnych prac z zakresu geodezji i kartografii.

Szeroka wiedza, profesjonalizm i zdobyte doświadczenie w połączeniu z nowoczesnymi technologiami z zakresu geodezji pozwalają nam sprawnie i bezbłędnie realizować wszelkie powierzone prace geodezyjne, powiększając coraz to liczniejszą grupę zadowolonych Klientów.

Dysponujemy najwyższej światowej klasy sprzętem geodezyjnym (uważanej i cenionej w środowisku geodezyjnym tachimetrem szwajcarskiej firmy LEICA oraz GPS’em amerykańskiej firmy TRIMBLE), co przekłada się w terenie na uzyskiwanie najwyższej dokładności pomiarów, które później są niezbędne do prawidłowego opracowanie dokumentacji geodezyjnej. Nasz sprzęt daje Nam gwarancję dokładności wskazywanych w terenie punktów, a My dajemy Naszym klientom gwarancję poprawności wskazań.

Naszą pracę charakteryzuje indywidualne podejście do klienta. Poprzez nasze zaangażowanie oraz doskonałą znajomość prawa geodezyjnego gwarantujemy profesjonalne doradztwo w kwestiach dotyczących nieruchomości. Zawsze dotrzymujemy założonych terminów, ponieważ zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Dokładność i wieloletnia praktyka w połączeniu z nowoczesnym i niezawodnym sprzętem daje gwarancję najwyższej jakości i precyzji wykonanych prac geodezyjnych. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa jak również instytucje publiczne oferując im pełen wachlarz usług geodezyjnych. Działamy na terenie województwa świętokrzyskiego w mieście Kielce oraz powiecie Kieleckim.

Opinie naszych klientów

Dążymy do tego aby stale podnosić jakość naszych usług

Chciałbyś wyrazić swoją opinię na temat współpracy z nami? Prześlij do nas wiadomość na adres geodetadaleszyce@gmail.com

Profesjonalne podejscie do klienta .... Szybka sprawna i rzetelna obsługa ... Polecam ...

Grzegorz Walczak - Huta Nowa gm. Bieliny

Firma godna polecenia. Usługa wykonana bardzo profesjonalnie. Skrupulatne trzymanie się ustalonych terminów. Dobry kontakt. Precyzyjne wyznaczenie punktów w terenie.

Piotr Kosela - Cisów gm. Daleszyce

Pełen profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie. Firma godna polecenia.

Karolina Borek - Daleszyce

Solidna firma dokładna i terminowa, dobry kontakt z klientem :) Polecam.

Damian Biernacki - Psary Podłazy gm.Bodzentyn

Polecam! Bardzo profesjonalna i przyjazna obsługa. Wszystko zgodnie z ustaleniami.

Dariusz Wołczyk - Brzechów gm. Daleszyce

Jestem bardzo zadowolony z usług, pełny profesjonalizm i kultura. Serdecznie polecam.

pseudonim grzybek - Danków gm. Daleszyce

Dziękuję za profesjonalną pomoc z odnalezieniu błędu w poprzednim 10 letnim pomiarze i wytyczeniu działki. Dziękuję za doradztwo w zakresie papierologi. Z 100% pewnością polecam każdemu tą firmę, kto nie chce się martwić o dokładność i fachowość pomiarów. 

Mateusz Kowalik - Suków gm. Daleszyce

Jestem bardzo zadowolony z usługi geodezyjnej wykonanej przez Państwa Borek. Poprosiłem o pomiary w lipcu 2019. Pomiary rzeczywiste w terenie odbyly sie 20.09.19r. z udziałem stron. Decyzje o przyjeciu operatu geodezyjnego otrzymałem ze Starostwa Skarżysko Kam.17.10.19r. Prace wykonane rzetelnie, bardzo dokładnie, polecam. Nigdy nie monitowałem zawsze Pani Sylwia informowała mnie o kolejnych etapach czynności geodezyjnych. 

Marek Drapala - Występa gm. Łączna

Serdecznie polecam,pełen profesjonalizm i kompleksowość. Doprowadzenie sprawy do końca. Jestem bardzo zadowolona z pracy Państwa Geodetów,dlatego ich polecam. ;)) Dodatkowy plus,to że mogę zawsze dzwonić i pytać ;) i zawsze uzyskam pomoc :)

Klaudia Stępnik Kuśmierz - Daleszyce

Skontaktuj się z nami

masz pytania? zadzwoń do nas
Point
GEODEZJA Karol BOREK
Brzechów 56A
26-021 Daleszyce k/miasta Kielce
NIP 657-259-28-55
geodetadaleszyce@gmail.com
zobacz na mapie jak do nas dojechać

See